ASPIRIN TBL 10X500MG

ASPIRIN TBL 10X500MG
4 (80%) 15 votes

Tíši bolesť, znižuje horúčku, pôsobí protizápalovo. Pred užitím lieku si pozorne prečítajte príbalovú informáciu a poraďte sa s lekárom a... Čítať ďalej »



Popis produktu

Tíši bolesť, znižuje horúčku, pôsobí protizápalovo. Pred užitím lieku si pozorne prečítajte príbalovú informáciu a poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom. Aspirin® je liek na vnútorné použitie, obsahuje liečivo kyselinu acetylsalicylovú.

info_outline Viac info o produkte


Podobné produkty