Ibalgin Grip 24 tabliet

Ibalgin Grip 24 tabliet
4.5 (90.77%) 13 votes

Exp. 5/2015. Pri chrípke a prechladnutí. Horúčka. Upchatý nos a boľavé dutiny. Bolesť hlavy. Bolesť hrdla. Liečivo je ibuprofen 200 mg a... Čítať ďalej »



Popis produktu

Exp. 5/2015.

Pri chrípke a prechladnutí. Horúčka. Upchatý nos a boľavé dutiny. Bolesť hlavy. Bolesť hrdla. Liečivo je ibuprofen 200 mg a fenylefríniumchlorid 5 mg v každej tablete.

info_outline Viac info o produkte


Podobné produkty