IBUPROFEN RAPID APOTEX 20X400MG

IBUPROFEN RAPID APOTEX 20X400MG
3.5 (70.59%) 17 votes

Liek obsahuje liečivo Ibuprofen, patrí do skupiny nesteroidových antiflogistík (protizápalových liekov, NSAID), zmierňuje bolesť a znižuj... Čítať ďalej »


3.56 € s DPH Viac info

Popis produktu

Liek obsahuje liečivo Ibuprofen, patrí do skupiny nesteroidových antiflogistík (protizápalových liekov, NSAID), zmierňuje bolesť a znižuje horúčku. 

info_outline Viac info o produkte


Podobné produkty